Інформація про заклад

"Школи, як люди, мають свою долю"

Школа І-ІІІ ст. на 180 місць, у 2011 році переобладнана в навчально-виховний комплекс І-ІІІ ст. з дитячим садочком . Калуська районна рада у 2018 році прийняла рішення про створення на базі Сівка-Войнилівського НВК ліцею, а школи в Довжці, Луці і Цвітовій стали його філіями.


Візитка закладу

ПРОБЛЕМНЕ ПИТАННЯ ШКОЛИ

“Формування і розвиток особистості з глибоко усвідомленою громадською позицією, системою наукових знань про природу, людину, суспільство, почуттям національної свідомості, готової до вибору свого місця в подальшому житті.”

НАШЕ ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО

Всіма можливими способами необхідно підпалювати

в дітях гаряче бажання знання і навчання

Я.А. Коменський

ЗАВДАННЯ

1. Використати ефективну систему діагностики щодо навчально-виховного процесу.

2. Продовжити реалізацію основних ідей Концепції профільного навчання в старшій школі.

3. Створити організаційні умови для безперервного вдосконалення фахової освіти й кваліфікації педагогічних працівників.

4. Формувати свідому людину-громадянина, будівничого української держави, плекати українську національну свідомість й патріотизм, гармонізувати національні і загальнолюдські цінності.

5. Розвивати матеріально-технічну базу школи.Матеріально-технічне забезпечення Сівка-Войнилівського ліцеюКомунальний заклад Сівка-Войнилівський ліцей Войнилівської селищної ради ОТГ Калуського району Івано-Франківської області розміщений в трьох будівлях 1948 року побудови, загальною площею 4570 м2, приміщення закладу нетипове, проектна потужність установи – 300 учнів, навчається- 122

Заклад розташований за адресою: вул. Центральна, 54,с.Сівка-Войнилівська, Калуський район, Івано-Франківська область

Школа знаходиться у комунальній власності.

Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається водну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 11 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення сесії Войнилівської селищної ради від 04.01.2021 № 05-4/2021 «Про внесення змін та затвердження в новій редакції статутів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів».

Територія закладу становить 2,088 га, частково огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огорожена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 17 класних кімнат та 7 навчальних кабінетів, спортивна зала, їдальня, майстерня з трудового навчання , спортивний майданчик. Загальна площа спортивного майданчика складає 2993 м2.

З 24 навчальних приміщень 7 використовується для навчання учнів початкової школи, 17 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

§ 1 кабінет української мови та літератури;

§ 1 кабінет зарубіжної літератури;

§ 1 кабінет географії;

§ 1 кабінет фізики;

§ 1 кабінет хімії;

§ 1 кабінет інформатики;

§ 1 кабінет музичного мистецтва;

§ 1 кабінет предмету «Захисту України».

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога, медичний пункт, кабінет директора, 1 кабінет заступників директора, кабінет педагогів-організаторів, , бухгалтерію, підсобні приміщення, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури, бібліотека, 2 книгосховища, майстерня.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, шафами у кожному навчальному кабінеті; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.

У кабінеті інформатики встановлені навчальний комп’ютерний комплекс (10+1) з ліцензованим програмним забезпеченням. 4 комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Члени адміністрації використовують 1 комп’ютер.

У школі працюють 4 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

Усього ПК у закладі

14


Із них:


Робочі місця учнів в кабінеті інформатики

10


Робоче місце учителя інформатики

1


Робочі місця адміністрації

3


Робочі місця учителів – предметників, психолога, педагога-організатора, бухгалтера тощо.

17


Читальний зал бібліотеки

1

2.

Принтери

0

3.

Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс)

3

4.

Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор)

2

5.

Локальна мережа

100%

6.

ПК, що підключені до мережі Інтернет

4

7.

Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики

2

8.

Кількість учнів на один ПК в закладі

24

9.

Проектори

3

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Talant» зі швидкістю 10 Мбіт/с.

Електронна адреса закладу: svscool@meta.ua

Сайт закладу: https://www.svschool.in.ua/

Основними напрямками діяльності Сівка-Войнилівського ліцею в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіатеки, медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; участь в інтернет – проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять. Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

На першому поверсі закладу розміщено:

§ змінні стенди та виставки початкової школи;

§ куточок з охорони праці;

§ виставка робіт учнів «Ми працю любимо, що в творчість перейшла»;

§ інформаційно-довідковий куточок з Цивільного захисту;

§ куточок психолога;

§ «Знай, вивчай, дотримуйся» – інформаційний куточок;

§ Інформаційний вісник;

§ Інформація для батьків;

§ «Куточок пожежної безпеки»;

«Гурткова робота»;

§ «Учнівське самоврядування»;

§ «Куточок профорієнтації».

Оформлені інформаційні стенди в учительській.

У закладі працює бібліотека.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2021 року нараховує 12037 екземпляр.

Забезпечення учнів підручниками складає 90%.

У закладі є 4 внутрішніх туалетів загальною площею 20,7 м2. Якість ремонту вбиралень – достатня.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади Войнилівської селищної ради, знаходиться на балансі закладу.